Edifier Headphones | W830NB | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Black | Noise canceling | Wireless
- TootjadEdifier
- Mudel: W830NB Black
- Saadavus: 5
-
77€
Edifier Headphones | W830NB | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Black | Noise canceling | Wireless
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 242.00 mm |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Kaal | 267 g |
| Kandmisviis | Over-ear |
| Kõrgus | 19.4 cm |
| Laius | 7.89 cm |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | Yes |
| Net weight | 0.27 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 282 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Edifier |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | W830NB |
| Sagedusvahemik | 20 - 40000 Hz |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Ühenduse tüüp | Bluetooth |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |






